IMS – Czwórbój LA – zawody wojewódzkie

W dniu 31 maja 2011 na stadionie Zespołu Szkół Sportowych im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim odbył się Finał Wojewódzki w Czwórboju L.A. Szkół Podstawowych. W zawodach brały udział po dwie najlepsze drużyny z rejonów – 12 drużyn dziewcząt (72 zawodniczki) i 12 drużyn chłopców (72 zawodników). Bardzo dobrze zaprezentowali się w tych zawodach chłopcy – reprezentanci SP Czastary zajmując IV miejsce. Medal brązowy był blisko (brakło 10 pkt.), ale to i tak ogromny sukces chłopców z Czastar.

Na osłodę – czwarte to jednak „najgorsze” miejsce – najlepszym zawodnikiem Finału Wojewódzkiego został uczeń SP Czastary – Konrad Kuźnik zdobywając 332pkt. Konrad wygrał bieg na 60m (7.72 sek.), skok w dal (568cm – rekord życiowy) i był drugi w biegu na 1000m (3min.20,84sek. – rekord życiowy). Świetnie spisał się drugi z zawodników SP Czastary – Patryk Juszczak. Zajął indywidualnie 5 miejsce zdobywając 289pkt. Patryk był siódmy w biegu na 60m (8.22sek.), szósty w skoku w dal (516cm) i ósmy w rzucie piłeczką palantową (53m). Siódmy w biegu na 1000m był Bartosz Rybiałek – również reprezentant SP Czastary. Bartek w klasyfikacji łącznej zajął 24 miejsce.